Telefonla Sipariş 0530 851 17 15
Beylikdüzü nün Öğrenciler İçin En Keyifli Ders Çalışma Mekanı

Beylikdüzü Ders Çalışma Yerleri

Arkadaşları ile hem ders çalışabileceği hem de sohbet edebileceği bir yer arayanlar tarafından oldukça araştırılan Beylikdüzü ders çalışma yerleri arasında bir numaraya yerleşen Karpinus Kitabevi, bir alanda birden fazla hizmet vermesi ile bilinmektedir. Merkezi bir konumda olması sayesinde kolay ulaşımı ile de sizlere kolaylık sağlama amacı gütmüştür. Ayrıca müşterilerin talepleri üzerine, her isteklerini karşılayabilecekleri mekanları sadece bir alanda birleştirmiştir. Bu sayede müşteriler hem kırtasiye alışverişini hem kitap alışverişini yapabilecekler, hem de ders çalışma alanlarından ve kafe alanından faydalanabileceklerdir.

Sessiz Kafe: Karpinus Kitabevi

Ders çalışmak için sessiz bir yer arayışında olanlar fakat aynı zamanda ders çalışırken kahve içmek isteyenler için Karpinus Kitabevi, size bu isteklerinizin fazlasını sunmaktadır. Öğrencilerin özellikle sınav zamanlarında arkadaşları ile ders çalışmak istemesi fakat kütüphanelerde birlikte ders çalışamadıkları için tercih etmesi üzerine tasarlanmış olan sessiz kafe Karpinus Kitabevi, Beylikdüzü ders çalışma yerleri arasında en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Modern tasarımı sayesinde konforlu ve ferah alanlar sunarken, bu alanlarda dilediğiniz her şeyi karşılayabileceğiniz hizmeti sizler için vermektedir. Ayrıca sizlere bu hizmet sırasında yardımcı olacak güler yüzlü çalışanları ile her zaman sizlere kolaylık sağlama amacı gütmüştür.

Bir kitabevi olmasının yanında, her çeşit ürünü bulabileceğiniz bir alana sahip olması da müşterilerin ilgisini çeken hususlardan biridir. Böylece kafede oturmak için gelen müşteriler, evlerine dönerken lazım olabilecek kırtasiye alışverişlerini yapabilecekler ya da ders çalışmaya gelen öğrenciler lazım olabilecek ihtiyaçlarını, test kitabından kaleme, cetvelinden kalem kutusuna kadar her üründen birçok seçenek bulabilecek şekilde Karpinus Kitabevi’nde karşılayabileceklerdir.

Farklı Mekan Aynı Alan

Karpinus Kitabevi, diğer Beylükdüzü ders çalışma yerleri gibi sadece bir ders çalışma alanı ya da bir kütüphane olmasından daha çok, aynı alanda farklı mekanlar sunar. Kırtasiye, hobi dükkanı, kafe ve kitabevini aynı alanın içerisinde deneyimleyebileceğiniz bir mekan olan Karpinus Kitabevi, her zaman müşteri memnuniyeti üzerine çalışmıştır. Yenilikçi tasarımı ve konforu ile, her isteğe uygun farklı alanları ve ürünleri müşterileri için sağlayarak, tüm istekleri karşılamaya odaklanmıştır. Herkesin bütçesine uygun fiyat skalası sayesinde, kalite ya da fiyat önceliğini müşterilere bırakmış, bu konuda da kolaylık sağlamıştır. Bu sebeple müşterilerin aradığı neredeyse her ürünü bulabileceği, ya da isteğine göre göz gezdirebileceği bir mekan tasarımına sahiptir.

Bu hepsi bir arada mekan sayesinde, hem tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken, hem de tek başınıza ya da arkadaşlarınızla ders çalışmak için sessiz bir mekan arayışında iseniz, ve bu alan arayışında iken ulaşımı kolay olmasına dikkat ediyorsanız sizleri her zaman Karpinus Kitabevi’ne bekleriz. Şimdiye kadar tüm gençlerin buluşma noktası, kütüphane, kırtasiye ve birçok amaçla kullandığı Karpinus Kitabevi, İstanbul’un Beylikdüzü semtinde, hizmetinizdedir.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et