Telefonla Sipariş 0530 851 17 15
Olasılıksız Romanıyla İsmini Duyuran Adam Fawer Kimdir?

 

Adam Fawer Kimdir? Adam Fawer Kitapları

Olasılıksız gibi pek çok kitabı ile bilinen Adam Fawer çok satanlar listesindeki yerini uzun süre koruyan ve ilk kitabı ile dahi ses getiren yazarlar arasında yerini almıştır. Empati kitap listelerinde uzun süre yerini korumuş kitaplarından biridir ve aynı zamanda Zar Adam Adam Fawer tarafından yayımlanmış çok sevilen kitaplar arasında yer almaktadır. “Adam Fawer kimdir?” diye merak ediyorsanız onun ilgi çekici farklı kitaplarını okuyabilir, farklı anlatım tarzı ile tanışarak akıl almaz bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Adam Fawer Kimdir?

1970 New York doğumlu olan Amerikalı roman yazarı Adam Fawer, ilk romanı olan Olasılıksız ile çok ses getirmiş ve ilk romanı ile dahi ne kadar iyi bir yazar olduğunu göstererek “En İyi İlk Roman” ödülünü kazanmıştır. Farklı kitapları ile ses getiren Fawer, ilk kitabından itibaren çok satanlar listesindeki yerini almış ve bu yerini korumaya devam etmiştir. 2005 yılında ilk romanını yayımlamış olan Fawer, ekonomi bölümünü bitirmiş ve lisans ile lisansüstü derecelerini alarak eğitimi sonrasında farklı alanlarda çalışmıştır. Yine de bir yazar olarak kısa sürede tüm dünya tarafından tanınıp sevilen Fawer, ilgi çekici yaşamı nedeniyle de yazdıklarında kendi yaşadıklarının bir kısmını aktarmıştır.

Adam Fawer romanları ile kendini tanıtan bir yazar olmuştur ve macera eserleri ortaya koyan Fawer, geniş kitlelere hitap eden kitaplar yazarak ilk kitabı çok satan nadir yazarlardan biri olmuştur. Adam Fawer kitapları okuyucuların ilgisini çeken ve okurken kafa karıştıran tarzı ile yeni bir anlatım tipi ortaya koymayı başarmış nadir yazarlardandır. Kitap listelerini kökünden sarsan bu yazar, farklı konulara sahip içerikler üretmesi nedeniyle akıl almaz bir dünya ortaya koyar ve okuyucuların ilgisini de bu farkı ile çekebilmiştir.

Adam Fawer Kitapları Nelerdir?

Farklı kitapları ile çok sevilen ve aynı zamanda ilk kitabı yayımlandığından itibaren çok ses getiren Fawer, Olasılıksız isimli ilk kitabı ile çok satanlar listesinde yer almış ve beğeni toplayarak her kitlenin ilgisini çekebilmiştir. Oz Adam Fawer tarafından kaleme alınan çok sevilen kitaplardan biridir ve farklı içeriği ile adeta okuyucuların kafasını karıştıran bir konuya sahiptir. Olasılıksız devam kitabı olan Empati ile ilgi çekmiş; Fawer’ın farklı anlatım tarzını ortaya koymuştur. Olasılıksız Empati Oz kitapları kısa süre içerisinde çok satanlar listesindeki yerini almış ve aynı zamanda Fawer’ın çok kısa sürede çok tanınan yazarlardan biri olmasına yardımcı olabilmiştir. Siz de Adam Fawer kitaplarını Karpinus üzerinden satın alarak onun farklı anlatım tarzına doyabilir, ilgi çekici ve sıra dışı bir dünyaya adım atabilirsiniz. Olasılıksız Empati Oz kitaplarının her biri onun ustalığı ile yazılmış olan sıra dışı içeriklere sahip kitaplardır ve Karpinus ile bu kitaplara tek tıkla ulaşabilir, okuma keyfine varabilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et