Telefonla Sipariş 0530 851 17 15
Karpinus Kitabevi: Her Yaştan Kitapseverin Buluşma Noktası

Beylikdüzü Kitabevi

İstanbul’daki kitap kafeler arasında yer alan Karpinus Kitabevi, konumundan dolayı kolay şekilde ulaşılabilecek olan bir noktada yer alır ve hem öğrenci dostu olmasıyla hem de uygun fiyatlı şekilde kırtasiye alışverişi yapılabilmesine olanak tanımasıyla son derece renkli bir konsepte sahiptir.

İstanbul’da Beylikdüzü kitabevi arayışında olanların uğrak noktası haline gelen Karpinus Kitabevi, bir kitap kafe olması nedeniyle hem rahat şekilde kitap okumak ve ders çalışmak için sakin alanlara sahiptir hem de alışveriş yapılabilmesine olanak sunduğu için aslında bir kırtasiye olarak da geniş ürün yelpazesiyle hizmet verir. Bu nedenle çay, kahve içip kitap okumak için sakin bir yer arayanların da kitap ve kırtasiye malzemesi satın almak için bir kitabevi arayanların da uğrak noktası olan Karpinus Kitabevi, farklı konsepti sayesinde kitapseverlerin ilgisini çekmektedir.

Öğrenci Dostu Kitap Kafe

Öğrencilerin ders çalışmasına, kitap okumasına ve sohbet ederek ilgi çeken noktaları paylaşmasına olanak tanıyan Karpinus Kitabevi; İstanbul kitap kafeler arasında en yenilerden ancak en sevilenlerden de biridir. Öğrencilerin ders çalışırken kahve ve çay içip ders kitaplarını ya da okuma kitaplarını ve gerekli kırtasiye malzemelerini uygun fiyatlı şekilde temin etmesine olanak tanıyan Karpinus Kitabevi, merkezi konumu sayesinde pek çok okula ve eğitim kurumuna da son derece yakındır.

Beylikdüzü kitabevi bakımından pek çok farklı seçeneğe sahip olmasına rağmen Karpinus gibi kitap kafe olarak geniş çaplı şekilde hizmet veren bir kitabevi bulunmadığını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle de İstanbul’daki kitap kafeler arasında en sevilenlerden biri olan Karpinus Kitabevi, hem geniş ürün yelpazesiyle hem de kitap kafe olmasıyla öğrencilerin ve her yaştan okuyucunun da ilgisini çekmektedir.

Aradığınız Her Şey Karpinus Kitabevi’nde

Kitap okuyabilmenize, ders çalışabilmenize, arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize, kırtasiye alışverişinizi ve kitap alışverişinizi keyifli şekilde gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan Karpinus Kitabevi; konforunuzu ve sakin okuma alanlarını özenle hazırlar. Ders çalışırken rahatsız olmamanız için sessiz alanlara sahip olan, kitap okuma alanlarında özel aydınlatma olanakları taşıyan ve sesli alanlarda kafe bölümü ile hizmet vermekte olan Karpinus Kitabevi sayesinde kitap kafe konseptini en kaliteli şekilde deneyimlemeniz mümkün olabilecektir.

Beylikdüzü kitabevi açısından gelişmiş olsa da Karpinus kadar konforlu ve geniş hizmet kapasiteli bir kitabevi ile karşılaşılması pek mümkün değildir. Bu nedenle de Karpinus Kitabevi, her geçen yıl İstanbul’daki kitap kafeler arasında en sevilenlerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Beylikdüzü kırtasiye bakımından geniş bir seçenek yelpazesine sahip olsa dahi Karpinus’ta olduğu gibi gönül rahatlığıyla kafe ortamında sessiz şekilde ders çalışıp kitap okuma olanağı elde etmeniz her alanda mümkün olmaz. Bu noktada Karpinus ile ders çalışırken kahvenizi yudumlamanız, çayınızı içerken arkadaşlarınızla kitap okumanız ve gerekli kırtasiye ürünlerini de satın alarak ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlı şekilde karşılamanız mümkün olabilecektir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et