Telefonla Sipariş 0530 851 17 15
Son Döneme Damga Vuran Genç Yazar Beyza Alkoç ve Kitapları

Beyza Alkoç Kitapları

Beyza Alkoç; gençlik, edebiyat ve roman türlerinde eserler ortaya koyan bir yazardır ve özellikle de gençlik edebiyatı içerisinde sevilen bir yere sahiptir. Beyza Alkoç kitapları arasında en sevilen ve en bilinenlerden birisi de Karantina kitap serisi ve Beyza Alkoç’un en tanınan kitaplarından biri olan Karantina serisi, özellikle de gençlik edebiyatı içerisinde farklı bir yere sahiptir.

Beyza Alkoç kitapları sırasıyla yayınlanan bir seriye sahip olduğu gibi bunun haricinde Asansör, No. 26, Kar Küresi ve benzeri farklı seri dışı kitapları da mevcuttur. Karantina serisi ise Beyza Alkoç’un tanındığı ve sevildiği serisidir. Beyza Alkoç tüm kitapları ile gençlik ve roman türlerinde kendisini öne çıkaran bir yazardır ve farklı içeriğe sahip olan kitapları ile de okurların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Beyza Alkoç Kitapları Nelerdir?

Karantina serisinin yazarı olan Beyza Alkoç kitapları ile gençlik ve roman türünü büyük ölçüde etkileyen bir yazardır. Sıfır Kilometre, Kar Küresi, 3391 kilometre, Asansör, Sınır, Sınırsız gibi pek çok farklı romanı da mevcuttur. Bu kitapları 2015 yıllından itibaren yayımlanmaya başlamıştır ve farklı romanları ile gündeme gelen Beyza Alkoç, romanlarının konuları ile de gündeme gelmeyi başarmıştır.

Beyza Alkoç tüm kitapları ile gündeme damgasını vuran ve gençlik türünün de sevilen isimlerinden biri haline gelen yazarlar arasında yer almaktadır. Aşk, gençlik, arkadaşlık ve benzeri konuları temeline alan romanları; onun farklı bir yazım karakterine sahip olabilmesini sağlamıştır. Gerçek hayattan aldığı konulara olağan olayları ekleyen Beyza Alkoç kitapları ile roman türüne ve gençlik edebiyatına da yön vermiştir.

İlk kitabı 2015 yılında yayımlanmış olan Beyza Alkoç, gündemde yer alan ve en çok okunan yazarlar arasında olan bir yazardır ve gençliğinden bu yana devamlı olarak tiyatro oyunları ile romanlar yazarak vaktini değerlendirmiştir. 2015’ten beri farklı romanları yayımlanmış ve hala yayımlanmaya devam etmektedir.

Asansör, Sıfır Kilometre gibi farklı kitaplarının ana teması aşktır ancak tüm kitapları bunlara ek olarak farklı konular çevresinde de işlenmektedir. Beyza Alkoç tüm kitapları ile aslında farklı konuları bir araya getirir ve ana temanın çevresinde pek çok olay da geliştiği için karakterler tek bir konuya sabit kalmadan sürükleyici bir hikaye çevresinde toplanmış olurlar. Beyza Alkoç en iyi kitabı olarak da bilinen Karantina serisi ile büyük bir etki yaratmıştır ve işlediği farklı konular ile de okurlarının dikkatini çekmeyi başarabilmiştir.

Beyza Alkoç kitapları ilk olarak bir sosyal mecrada da yayınlanmış, sonrasında kitap olarak basılmıştır. Bu nedenle de Beyza Alkoç kitapları sırasıyla bu sosyal mecrada yer aldığı hali ile basılmış, kendisini buradan tanıyan okurları da kitaplarını severek okumuş ve almıştır. Ciltli ve ciltsiz şekilde farklı seçenekleri olan bu kitaplar, pek çok farklı kitapçıda kolay şekilde bulunabilmektedir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et