Telefonla Sipariş 0530 851 17 15
Gençlik Edebiyatına Yeni Bir Soluk: Dilara Keskin

Dilara Keskin Kimdir?

14 Mayıs 1999 tarihinde doğmuş olan Dilara Keskin, İstanbul doğumlu bir yazardır. Küçüklüğünden beri yazmaya ilgi duyan Dilara Keskin, hikayelerini ilk olarak online bir platform üzerinden yazıp yayınlamaya başlamıştır ancak sonrasında çok beğenilen pek çok farklı hikayesi olunca bunları kitap halinde yayımlamaya karar vermiştir ve farklı kitapları ile de ilgi çekmiştir. Benim Küçük Sırrım Dilara Keskin kitapları arasında en bilinenler arasında yer alır ve gençlik edebiyatı kategorisinde sevilen yazarlardan biridir. İstanbul Üniversitesi’nde çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü okuyan Dilara Keskin, farklı hikayeleri ile okuyucularının pek çok duygusunu da uyandıran bir yazardır.

En Popüler Dilara Keskin Kitapları Hangileri?

Pek çok farklı kitabı ile ses getirmiş genç bir yazar olan Dilara Keskin kitapları ile genç okuyuculara hitap etmiş ve gençlik edebiyatında pek çok sevilen eseri yazmıştır. Son dönemin en sevilen gençlik hikayelerini yazmış olan Dilara Keskin, Benim Küçük Sırrım kitabı ile büyük ses getirmiş ve beğeni toplamıştır. Bu kitapta Eylül’ün sırlarından sonra gelen hayal kırıklıkları ve hayatını yeniden şekillendirmeye çalışması anlatılır. Gençlik problemlerine ve arkadaşlık ilişkilerine iyi şekilde değinen Benim Küçük Sırrım kitabı aşk ilişkilerinin de irdelendiği bir içeriğe sahiptir.

Dilara Keskin Düşman Okullar kitabı ile birbirine düşman olan okulların hikayesini anlatır. Öğrenciler çok iyi dost olabilecekken birbirlerine düşmanlardır ve içinde fırtınalar kopan bu insanların sessiz hikayesini anlatan Düşman Okullar hem dostluk hem de aşk üzerine yazılmış ilgi çekici bir hikayeye sahiptir.

Dilara Keskin’in kitapları arasında yer alan bir diğer eser de Ölüler Konuşamaz kitabıdır. Yıllar sonra bir araya gelen bir grup gencin kaçtıkları gerçekler, sırlar, umutsuzlukları ve hüzünleri yıllar sonra yeniden bir araya gelecektir ve yıllar sonra bile hala çözülmeyi bekleyen bir olay karşısında bu gençler ne yapmaları ya da ne düşünmeleri gerektiğinden son derece habersizdir. Dilara Keskin kitapları arasında en sevilen eserlerden biri olan bu eser de onun tanınmasını sağlayan bir diğer hikayedir ve ilgi çekici konusu ile gençlik edebiyatı içerisinde sıklıkla okunmuştur. Siz de Dilara Keskin’in kitaplarını almak ve okumak isterseniz Karpinus’ta gençlik kategorisinde farklı kitaplarını bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et