Telefonla Sipariş 0530 851 17 15
Deneme ve Roman Türünün Parlayan Yıldızı: Yusuf Piliç

Yusuf Piliç Kimdir?

28 Haziran 1999 doğumlu olan Yusuf Piliç; gençlik, deneme ve roman kategorilerinde yazan ve yazdıkları ile de büyük beğeniler toplayan genç bir yazardır. İstanbul doğumlu olan Yusuf Piliç Söz Uçar Screenshot Kalır isimli kitabı ile de büyük ilgi çekmiştir. Son dönemlerde YouTuber ve fenomen olarak bilinen Yusuf Piliç, farklı pek çok kategorideki yazılarını online platformlar üzerinden de yayınlamıştır ve Yusuf Piliç kitapları en çok okunanlar listesinde dahi kendisine yer edinmiştir. Sevilen gençlik edebiyatı yazarları arasında da kendisine yer edinmeyi başarmış olan Yusuf Piliç, 2017 yılında ilk kitabının basımını yapmıştır.

Yusuf Piliç Kitapları Nelerdir?

Söz Uçar Screenshot Kalır isimli kitabı ile sıklıkla anılmış olan Yusuf Piliç, bu kitabı ile çok tanınmış ve çok da sevilmiştir. Söz Uçar Screenshot Kalır konusu itibari ile bir deneme kitabı olduğundan kaygılardan, stres ve başarısızlıktan, başarılar ve umutlardan söz eder. Hayatın hızına yetişmeye çalıştıkça kurduğumuz hayallerden ve sırtımızda yer yer yük olan o kaygılardan bahseden Yusuf Piliç kitapları ile farklı pek çok konudan bahseder ve aslında herkesin yer yer düşündüğü ancak düşünmeye bile vakit bulamadığı pek çok şeyi bile getirerek farklı bir deneme eseri ortaya koymuştur.

İlk Şarkım eseri ile de sıkça kendisinden söz ettiren Yusuf Piliç, genç edebiyatı kategorisindeki bu eseriyle de gençlerin duygularına tercüman olmuş, gençlerin yaşadığı pek çok sıkıntıyı da pek çok mutluluğu da bir araya getirmiştir. Bu eser ile farklı kategorilerdeki başarısını da göstermiş olan Yusuf Piliç, İlk Şarkım 2 kitabında da hikayesini devam ettirmiş ve merak, hüzün, mutluluk, kaygı gibi pek çok duyguyu genç okurlarına iyi şekilde geçirebilmiştir.

Hayatın gerçeklerinden de umutlardan ve hayallerden de bahseden bu kitaplarda herkesin kendisinden bir parça bulabileceği anlatımlar sunan Yusuf Piliç kitapları ile genç okuyucuların ilgi odağında olan yeni kitabının yayım tarihini merakla beklettiren genç yazarlardan biridir. Siz de Yusuf Piliç’in tüm kitaplarına kolaylıkla ulaşmak ve tek tıkla kitaplarını satın alıp okumak isterseniz Karpinus sayesinde kolaylıkla Yusuf Piliç’in yazmış olduğu kitaplara erişim sağlayabilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et